MÖBLER / Bord / Soffbord 12398254
nr 1239 8254
Soffbord
1930-tal. Höjd: 62, diameter: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:43:35
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)